Boční kožené brašny + asymetrické nosiče UNIT Garage - BMW řada R nineT

Značka: UNIT Garage
24 192,74 Kč 19 994 Kč bez DPH
Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Stylové boční brašny z kvalitní kůže s kovovými detaily. Uzamykatelné rychloupínacím systémem na minimalistické nosiče. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer a scrambler. 3 barevné varianty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylové boční brašny z kvalitní kůže s kovovými detaily. Uzamykatelné rychloupínacím systémem na minimalistické nosiče. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer a scrambler. 3 barevné varianty.

Na brašně z kvalitní kůže budete obdivovat každý malý detail, každý přesně provedený šev, každý kovový prvek. Oceníte pevný a odolný kovový zip na přední kapse i pásky pro zavírání brašny, vyrobené z 3mm silné kůže. Až ponesete brašnu na hotel, bude se hodit příjemný široký ramenní popruh, který dostanete s brašnou. Pokud půjdete s brašnou po městě, nikoho ani nenapadne, že to není luxusní módní doplněk. Jen decentní rychloupínací mechanismus na zadní straně prozradí, že jde o brašnu z motorky...

Brašnu lze pohodlně a rychle otevírat, aniž byste pokaždé rozepínali oba pásky. Stačí jen pásky vyhnout do stran a rozrolovat vršek brašny. Pásky slouží hlavně k nastavení objemu brašny.

Minimalistické nosiče nijak neruší design motorky. I přes vizuálně tenkou konstrukci jsou překvapivě odolné.

S brašnami UNIT garage jsem najezdil tisíce kilometrů na BMW R nineT. Tuhá kůže brašen nijak neplandá, nezpůsobuje žádné zvuky, ani vibrace i když jsou brašny prázdné. Minimalistické nosiče nijak nevibrují a netrpí ani když byly brašny nacpané na vícedení výlety pitím, nářadím, lékárnou, oblečením a těžkým zámkem na kotouč. Brašny se snadno otevírají pouhým odehnutím pásků na stranu a rozrolováním vršku brašny. Nikdy se nestalo, že by se jediný pásek sám na stranu uvolnil, i když byla brašna prázdná a pásek měl tedy jen minimální tlak. Díky pevné kůži vše perfektné drží a vypadá. Pro dosažení voděodolnosti je dobré brašny impregnovat voskem, nebo pořídit přídavné páštěnky přímo od UNITu. Ale na tomhle stylu motorek se nejezdí v dešti... Konstrukce i systém těchto větších brašen je naprosto stejná.

Radek Fiala, autor knih Motorkářův průvodce

 

Základní objem brašny je 10 litrů, ale lze ji výškově zvětšit na 14 litrů.

Rozměry: 32 cm výška (lze zvýšit na 42 cm), 24 cm šířka a 12 cm hloubka.

V tomto balení jsou připraveny 2 brašny a jejich nosiče, včetně všeho, co je potřeba k instalaci na sériovou motorku.

Kompatibilní s modely s vysoko umístěnými výfuky - levá brašna je dál od motorky, přes výfuk:

  • R nineT Roadster
  • R nineT Scrambler
  • R nineT Pure
  • R nineT Racer
  • R nineT Urban GS

Pro modely s vysoko umístěným, jiným, než sériovým výfukem a model Scrambler (v základu s vysoko montovaným výfukem).

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.