Brašny BUMOT Extremada 80 L pro OEM nosiče BMW R1250 GS/A / R1200 GS/A LC / F850GS/A

Značka: BUMOT
17 912,84 Kč 14 804 Kč bez DPH
Skladem

Pevné textilní boční brašny s rychloupínacím mechanismem na originální nosiče BMW GS 850, 1200 LC a 1250 - všechny modely s výfukem napravo. Nejrychlejší systém záměny kufrů za brašny, bez jakýchkoli redukcí. Kombinace výhod kufrů a brašen - snadné uchycení, stálý tvar, lehkost a bezpečnost v offroadu. Objem 80 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevné textilní boční brašny s rychloupínacím mechanismem na originální nosiče BMW GS 850, 1200 LC a 1250 - všechny modely s výfukem napravo. Nejrychlejší systém záměny kufrů za brašny, bez jakýchkoli redukcí. Kombinace výhod kufrů a brašen - snadné uchycení, stálý tvar, lehkost a bezpečnost v offroadu. Objem 80 litrů.

Brašny jsou vyrobeny ze dvou vrstev, 1100 Denier DuPont Cordury a 650g vinylem potaženým polyesterem. To znamená, že jsou připraveny pro nejdrsnější podmínky dobrodružných cest. Odolají otěru, roztržení i vodě. Vnější stěna brašen (s logem) je navíc kryta další vrstvou Cordury a nylonovou vložkou pro zvýšenou odolnost proti prodření při pádu motorky na silnici. Díky této vrstvě také brašny vždy drží pěkný rovný tvar a nijak se nemačkají. Vnitřní strana brašen je upevněna na 4mm hliníkovém plechu, který zajišťuje stálý tvar a pevné uchycení k rámům motorky. Součástí je rychloupínací mechanismus se zámkem, shodný s řešením na kufrech BUMOT.

Brašny se zavírají jako klasický lodní pytel - rolováním. Vstupní otvor vnější cordurové brašny nejprve uzavřete suchým zipem a pak jednoduše srolujete podle toho, jak je brašna naložená věcmi. Objem je tedy velmi variabilní. Srolovanou část už stačí jen přepásat dvěma širokými popruhy. Popruhy také délkově nastavíte podle aktuální potřeby. Hezkým detailem, dokazující preciznost výrobce, je na konci popruhu chytře integrovaný pružný pásek - přebývající část popruhu tak stačí opět srolovat a přetáhnout pružným páskem. Ten je přišitý na konec popruhu, takže jej nikdy neztratíte a přebývající popruhy nebudou vlát ve větru.

Uvnitř každé brašny najdete další vodotěsný lodní pytel, který zajistí zajistí vodotěsnost a přitom jej můžete kdykoli celý vyjmout. Nemusíte tak odnášet z motorky celé brašny, ty mohou zůstat na motorce. Po celodenním ježdění v banhě to jistě ocení třeba hoteliéři. Uzavřené brašny jistí dva pevné popruhy, pod které můžete připnout další zavazadla.

Po stranách brašen jsou dva držáky na lahve, kam se pohodlně vejde 2 litrová lahev vody. Chytře integrovanými stahovacími pásky jí bezpečně zajistíte proti vypadnutí v jakkoli drsném terénu. Celkových 8 litrů vody na cestu už je tedy dostatečná zásoba. Brašny jsou po stranách také opatřeny 3M reflexními proužky pro lepší viditelnost za šera a tmy. 

Brašny mají po horní hraně našité popruhy, které vytvářejí spoustu volných oček na uchycení dalšího příslušenství. Na brašnu tak můžete připnout například další brašnu - na obrázku ji vidíte v kombinaci s 6,5L XS Base Packem od Enduristanu. Tu můžete buď celou uchytit jen pod silné popruhy samotných brašen BUMOT, nebo použít k Enduristanům dodávané popruhy a využít zmíněných úchytných oček. Variabilita těchto řešení je velká. Zkuste například kombinaci s malou brašnou Fender Bag, ve které budete mít uloženou kompletní cestovateslkou lékárničku. Protože když bude potřeba lékárničku a půjde o rychlost, budete jí mít vždy úplně na vrchu.

Objem brašen 80 litrů je počítán s využitím 4 bočních kapes pro převážení dvoulitrových lahví.

Brašny jsou kompatibilní s originálními nosiči BMW - trubkovými nosiči, které mají na pravé straně zkosení kolem výfuku. Jsou to modely F850 GS / A, R1200 GS / A LC a R1250 GS / A. Modely Adventure mají tyto nosiče v základní konfiguraci, na základní modely je to volitelné příslušenství BMW. K upevnění na motorku není potřeba vůbec nic dalšího, žádné redukce, šrouby, nic... Jenom nacvaknete a uzamknete.

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. ."

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: