• 1 z 33
 

Oba rámy + kryt motoru Outback Motortek pro BMW R1250GS

 

Plná sestava - padací rámy spodní + horní + kryt motoru Outback Motortek. Vše testováno mnoha destrukčními zkouškami pro spolehlivou ochranu vašeho GS. Jakkoli vaše motorka spadne, na pevnost rámů se můžete spolehnout. Nejdůležitější části motoru, kapoty i chladiče zůstanou ochráněny, abyste moli pokračovat ve svém dobrodružství!

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-3 týdnů Obvykle 1-3 týdnů Obvykle 1-3 týdnů
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
20 410,28 Kč
16 868 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie Podle motorky
 

Plná sestava - padací rámy spodní + horní + kryt motoru Outback Motortek. Vše testováno mnoha destrukčními zkouškami pro spolehlivou ochranu vašeho GS. Jakkoli vaše motorka spadne, na pevnost rámů se můžete spolehnout. Nejdůležitější části motoru, kapoty i chladiče zůstanou ochráněny, abyste moli pokračovat ve svém dobrodružství!

Outback Motortek nevyrábí věci jenom proto, aby na motorce dobře vypadaly. Rámy prošly důkladným vývojem a mnoho zkouškami, dokud konstrukce nebyla tak vyladěná, aby při reálném pádu opravdu obstála. Podívejte se na testy na následujícím videu.

Pro seřízení ventilů budete muset rámy Outback Motortek vždy odmontovat. Naštěstí to není nic složitého. Není možné vyrobit dostatečnou ochranu tak, aby zároveň zůstal bezproblémový přístup k ventilovým víkům. Buď chcete fungující ochranu, nebo snadný servis. Obojí zároveň mít nemůžete.

Sestava pro R1200GS a R1250GS se liší pouze v několika detailech úchytů spodního rámu a krytu motoru. Funkčnost zůstává shodná.

Horní padací rámy lze instalovat pouze současně s originálními mlhovkami BMW.

Test odolnosti padacích rámů pro BMW R1200GS / R1250GS

Instalace:

 

Vlastnosti padacích rámů

  • Ruční MIG svařování - všechno je o pevnosti! Filosofie značky Outback Motortek: pevnost a funkcionalita je důležitější než vzhled.
  • Kvalitní 27mm ocelové trubky s tloušťkou stěny 2mm - jakékoli méně kvalitní trubky nevydrží pád těžké motorky.
  • Odolné montážní prvky - laserem vyřezávané díly z 5mm silného materiálu. V rozhodujícím momentu absorbují většinu energie nárazu a ochrání tak před poškozením daleko dražší rám samotného motocyklu.
  • Pískování pro dosažení ideálního povrchu pro konečnou povrchovou úpravu.
  • Práškový nástřik v kombinaci s pískováním je nejlepší povrchovou úpravou.
Tento produkt obsahuje
  • Spodní padací rámy
  • Horní padací rámy
  • Kryt motoru

Montážní návod: GS1250 - instalace padacích rámů

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

 
Značka motorky BMW