Tip Efekt lupa
  • 1 z 24
 

Hory a zatáčky 2019 - Alpský motorkářský průvodce

 

Nový a rozšířený průvodce po pečlivě vybraných 327 motorkářských trasách pro rok 2019 - přehledné charakteristiky a itineráře tras a okruhů, informace o zajímavých místech v jejich okolí a přehledné, ilustrační mapy. Ideální "rozum do kapsy" pro každý alpský výlet.

Dostupnost Obvykle do týdne.
599 Kč
544,55 Kč bez DPH
   
Značka Petr Fryč
Kategorie Knihy, mapy
 

Nový a rozšířený průvodce po pečlivě vybraných 327 motorkářských trasách - přehledné charakteristiky a itineráře tras a okruhů, informace o zajímavých místech v jejich okolí a přehledné, ilustrační mapy. Ideální "rozum do kapsy" pro každý alpský výlet.

V knize najdete přehledné charakteristiky a itineráře zajímavých motorkářských tras a okruhů, informace o zajímavých místech v jejich okolí a přehledné, ilustrační mapy. Trasy doplňují ilustrační fotky z lokalit, o kterých se píše, takže víte, na co se těšit. Poslední vydání Petrova průvodce je výběrem toho nejlepšího, kam se můžete v regionu podívat. Kniha obsahuje 327 motorkářských tras a zahrnuje v podstatě celé Alpy, Pyreneje, něco z Provence, Vogézy a Schwarzwald, kousek Apenin. Černou horu a Rumunsko.

Nová knížka od Petra Fryče je vlastně jakýmsi souhrnem předcházejících knížek Alpský motorkářský průvodce a Hory & Zatáčky, plus aktualizace, nová grafika a něco navíc.

K tomu mapa všech tras v elektronické podobě v aplikaci MotoQuest! Po načtení QR kódu se zaregistrovaným uživatelům aplikace otevře karta stránky, kde je mapa trasy. (Aplikace MotoQuest je placená. Pokud již nemáte plnou verzi appky se všemi trasami, můžete si po načtení kódu koupit každou trasu zvlášť a použít tedy jenom ty v regionu, kam pojedete).

Ke knížce jednoznačně doporučujeme přibalit přehlednou mapu Alp 1:500 000! Protože mapa je vždycky přehlednější, než displej navigace. A funguje i bez baterek.

 

Formát A5, vazba V4, 376 stran