OUTBACK MOTORTEK Canada

Naše mise nekončí u vývoje a výroby doplňků pro adventure motocykly. My v Outback Motortek jsme sami vášniví adventure jezdci a chceme inspirovat ostatní k tomu, aby si splnili své sny a vyrazili na cesty, přes státy nebo kontinenty. Sponzorujeme výjimečné adventure jezdce jako je Kinga Tanajewska nebo Oliver Solaro a.k.a. Brokentooth. Jsme také hrdými partnery Horizons Unlimited, Lost For a Reason, GS Giants a dalších projektů.

Tvořit úžasné věci zpracováním kovů je pro nás stejná vášeň, jako samotné cestování na motorkách. Spojením toho, co máme rádi vznikla značka Outback Motortek.

outback motortek design

Vždy pracujeme tak precizně, jak je jen v lidských silách. Všechny naše výrobky jsou výsledkem precizní kusové ruční výroby, všechno, co vám kdy doručíme, prošlo našema rukama, abychom si byli jisti, že dostanete perfektní produkt.

outback motortek precision

LORRY GOMBOS, zakladatel a majitel společnosti Outback Motortek

outback motortek founder

 

Jak se vyrábí příslušenství Outback Motortek

Ve strojírně Lorryho otce najdete staré stroje i nejmodernější technologie dohromady. Vývoj nových produktů je dlouhý proces navrhování, počítání, měření, a hlavně nekonečného testování v reálném prostředí. Outback Motortek nedělá věci jen proto, aby na motorce dobře vypadaly. Prototyp se stane základem pro sériovou výrobu až ve chvíli, kdy je Lorry spokojený s tím, v jakém stavu je motorka po mnoha "crash testech".    

behind the scene at outback motortek
 
 
how it's made at outback motortek