OUTBACK MOTORTEK Canada

Úzce specializovanou firmu Outback Motortek založil v Kanadě jediný zkušený motorkář a dobrodruh, Lorry Gombos. Od začátku si dal jediný cíl - jeho padací rámy a kryty motoru musí být na každou motorku tím neodolnějším z nabídky světové produkce. A tak začal tím, že vyrobil padací rámy na svou první motorku, dlouho s ní schválně mlátil o zem, aby se přesvědčil, že udělal všechno správně a teprve poté nabídl svou produkci ostatním. Pak to jednoduše začal replikovat s dalšími a dalšími motorkami. Takže jeho poslední přírůstky v garáži jsou nová Afrika, nebo poslední cestovní enduro od KTM.

To, jak Lorry testuj padací rámy na své vlastní Africe dokazuje, že se pořád drží svého původního cíle - vymýšlí ty nejodolnější padací rámy, protože když se s motorkou vydáte za dobrodružstvím do kdovíjaké pustiny, potřebujete se spolehnout, že vás doveze zpátky.

A takových videí z testování různých motorek najdete u Outback Motortek spoustu.

Celosvětové ohlasy a spousta drsných zážitků s různými stroji padenými v terénu i na silnici jsou každodenně přibývajícími důkazy o tom, že filosofie Outback Motortek je správná. Outback Motortek nedělá příslušenství na motorky primárně proto, aby se lesklo a hezky vypadalo. Outback Motortek dělá věci, kde je hlavní funkčnost bez kompromisů.

Protože když budete v mongolských pláních nebo albánské divočině stát nad motorkou s proraženým krytem spojky nebo chladičem, budou vám všechny designové a blýskavé doplňky úplně k ničemu. Spousta jezdců už zjistilo, že různé padací rámy nedomyšlené konstrukce, byť světoznámých značek, vyrobené z tenkostěnných trubek udělaly víc škody, než užitku.

Pokud vám opravdu záleží na tom, abyste svou motorku ochránili, podívejte se na nabídku Outback Motortek.

outback motortek design

outback motortek precision

outback motortek founder

behind the scene at outback motortek
 
 
how it's made at outback motortek
 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.