FAMSA Italy

FAMSA je italský výrobce textilních zavazadel na motocykly. Společnost byla založena v Miláně, má dlouhou tradici a mnoho zkušeností ze světových trhů. FAMSA nabízí širokou škálu pečlivě vyrobených produktů z velmi kvalitních materiálů a komponentů. 

Cílem společnosti FAMSA je vyrábět zavazadla dokonale přizpůsobena konkrétnímu typu motocyklu, pro dosažení nejvyššího užitku pro motorkáře. Tak jak se vyvíjí nabídka motocyklů na světovém trhu, i vývojáři společnosti FAMSA neustále přizpůsobují produkty na míru těmto novým modelům. 

Uchycení zavazadel značky FAMSA je řešeno "Soft Fix" systémem, díky kterému zavazadlo pevně drží na svém místě pomocí popruhů a třecí síly pogumovaných součástí. Použité materiály také zabraňují poškození laku motocyklu.

Zavazadla jsou snadno odnímatelná, díky modulárnímu systému upínací základny a samotné brašny. U všech tankvaků lze například tankovat po odepnutí jediného zipu a odklopení tankvaku na bok nebo odepnutí celé brašny. Nemusíte odepínat žádné popruhy. POZOR - naložený tankvak je nutné při tankování buď zcela sundat (se zkušeností záležitost od/instalace do 15 sekund), nebo odklopit na stranu a držet tak, aby celá váha nespočívala pouze na zbylé části zipu. Není možné naložený tankvak odklopit bokem a nechat plnou váhu spočívat na zipu, v tomto případě hrozí zipu poškození.

 Ukázka systému Soft Fix na Moto Guzzi Griso

guzzi1 guzzi2

Ukázka systému Soft Fix na Buell XB 12 S Lightning

FAMSA Enduro Max Standard Buell 1 FAMSA Enduro Max Standard Buell 2

Ukázka systému Soft Fix na BMW R1150R 

  FAMSA Tankvak Enduro Max Standard pro BMW R - Rockster 1 FAMSA Tankvak Enduro Max Standard pro BMW R - Rockster 3

Ukázka systému Soft Fix na Benelli TNT 1130

FAMSA Tankvak Enduro Max Standard pro Benelli TNT 1130 1 FAMSA Tankvak Enduro Max Standard pro Benelli TNT 1130 2


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.