EXAN Italy

Značku EXAN založil v roce 1996 v Cinisello Balsamo (Miláno) Andrea Nova, nadšenec pro jednostopé stroje. V roce 1999 se společnost musela díky velkému nárůstu výroby přestěhovat z původních prostor do větších. Lisione, velké město nedaleko Milána, se stalo novým působištěm značky a zároveň svědkem úspěšného rozvoje prosperující společnosti.

Značka EXAN dnes vyčnívá na poli výrobců tlumičů a výfukových systémů díky politice firmy, založené na výrobě pouze špičkových a nejkvalitnějších možných produktů. Toto neustálé úsilí o dokonalost staví značku EXAN do pozice referenčního bodu pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní tlumiče, vyrobené s puntičkářským zaměřením na detail, typickým pro ručně vyráběné produkty.

EXAN kombinuje tradiční řemeslo s pokročilou technologií a materiály. Výrobní prostory jsou vybaveny sofistikovanými přístroji, speciálně navrženými pro vývoj a výrobu tlumičů. Každá jednotlivá část tlumiče je vyrobena zde, v italské továrně - z karbonu, titanu, nerezové oceli nebo nerezové oceli s černým matným povrchem. To všechno spolu s nadšením a hlavně schopnostmi "umělců", kteří materiály přetvářejí v perfektní technická díla.

Široká škála produktů společnosti zahrnuje výfuky pro závodní stroje, naháče, supemotardy, endura i klasické motocykly.

EXAN se snaží nejen naplnit očekávání náročných zákazníků, ale předčit je čistě individuálními úpravami výfuků, navrženými na základě specifických požadavků zákazníka, zcela mimo produktové řady.

EXAN používá při vývoji vlastní testovací pracoviště, vybavené měřícími přístroji včetně motorové brzdy, pro přesné naladění výfuků pro konkrétní model motocyklu.

V několika posledních letech se EXAN se svými výfuky podílí na úspěších závodních týmů v italských i mezinárodních závodech motocyklů.

azienda-exan-exhasut

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.