Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
  • 1 z 6
 

Zadní nosič BUMOT Yamaha Ténéré 700

 

Samostatná trubková ocelová konstrukce pro uchycení libovolného top case nebo plotny pro Tenere 700.

Dostupnost Dodání do 1-3 týdnů
2 315 Kč
1 913 Kč bez DPH
Značka BUMOT
Kategorie Yamaha Ténéré 700
Položka byla vyprodána...
 

Samostatná trubková ocelová konstrukce pro uchycení libovolného top case nebo plotny pro Tenere 700.

Nosič je možno namontovat zároveň s nosiči bočních brašen nebo kufrů BUMOT. Na nosič je možné montovat plotnu s top case BUMOT případně plotnu BUMOT pro uchycení libovolných brašen.

Pozor - pokud chcete nosič kombinovat s nosiči bočních kufrů od jiné značky, nejprve si ověřte kompatibilitu. Z fotek je zcela zjevné, jak jsou úchyty postaveny a tím se vylučuje řada bočních nosičů, které kryjí s úchyty nosiče horního (tzn stejná pozice trubky vůči montážnímu šroubu).

Černě lakováno práškovou barvou.

Váha 1,5 kg.

Montážní návod: Tenere 700 - montážní návod plotny

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. ."

 
Značka motorky Yamaha
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.