Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Boční kožené brašny + nosiče UNIT Garage - Triumph Bonneville T100 / 120

 

Stylové boční brašny z voskované kůže s koženými detaily. Uzamykatelné rychloupínacím systémem na minimalistické nosiče, které samotné neruší čistý design motorky. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer. 3 barevné varianty.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Skladem Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne.
Barva
Strana
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
25 671 Kč 12 836 Kč 12 836 Kč 25 671 Kč 12 836 Kč 12 836 Kč 25 671 Kč 12 836 Kč 12 836 Kč od 12 836 Kč
21 216 Kč 10 608 Kč 10 608 Kč 21 216 Kč 10 608 Kč 10 608 Kč 21 216 Kč 10 608 Kč 10 608 Kč od 10 608 Kč bez DPH
   
Značka UNIT Garage
Kategorie UNIT Garage - stylové doplňky pro café racer & scrambler
 

Stylové boční brašny z voskovné kůže s koženými detaily. Uzamykatelné rychloupínacím systémem na minimalistické nosiče, které samotné neruší čistý design motorky. Designový a kvalitně provedený systém zavazadel, který dokonale ladí s klasickými motocykly typu café racer.

Designové brašny jsou vyrobeny z voděodolného voskovaného plátna s detaily z 3mm kůže. Jsou dostatečně velké pro patnáctipalcový notebook. Vpředu je připravena zipem zapínatelná kapsa na dokumenty a telefon. Brašny jsou opatřeny minimalistickým systémem pro snadné uchycení a uzamčení na nosné rámy, který se uzamyká zevnitř brašny.

borsa_laterale_canvas_doppio_telaio_simmetrico_ninet_14

Brašny můžete mít v barevných kombinacích béžové s hnědými detaily, zelené s hnědými detaily, černé s hnědými detaily nebo celé černé.

Brašny lze pohodlně používat i při jízdě se spolujezdcem.

Základní objem brašen je 10 litrů, ale lze je výškově zvětšit na 14 litrů.

Rozměry: 32 cm výška (lze zvýšit na 42 cm), 24 cm šířka a 12 cm hloubka.

Někdy nepotřebujete dvě brašny. Proto si můžete vybrat brašnu jen na pravou, levou nebo obě strany včetně nosičů.

 

Kompatibilní s modely:

  • Triumph Bonneville T100
  • Triumph Bonneville T120

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, produkty neprošly žádnou formou homologace, ani nebyly testovány podle - a nemusí být ve shodě s - směrnice 97/42/ES, ani nebyly testovány podle vyhlášky Ministerstva dopravy ČR č.341/2014 Sb. K produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa a nezaručujeme, že jsou ve shodě s normami pro porovoz na veřejných komunikacích. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. K problematice atestu a STK doporučujeme tento článek Autoklubu ČR, ke stažení zde."

Značka motorky Triumph
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.