• 1 z 8
 

Tankvak MINI (bez základny, 90 cm zip)

 

Tankvak FAMSA vyrobený z polyesteru odolného vodě i drsnému zacházení. Hlavní prostor brašny pojme 7 litrů. Brašna má vrchní průhledné pouzdro na mapu, telefon nebo cokoli, co potřebujete mít na očích.

Dostupnost Skladem v EU
1 594 Kč
1 317 Kč bez DPH
   
Značka FAMSA
Kategorie Tankvaky
 

Tankvak FAMSA vyrobený z polyesteru odolného vodě i drsnému zacházení. Hlavní prostor brašny pojme 7 litrů. Brašna má vrchní průhledné pouzdro na mapu, telefon nebo cokoli, co potřebujete mít na očích.

Součástí balení je i nastavitelný ramenní popruh, který je obepnutý kolem brašny, takže nezabírá místo uvnitř. Ideání zavazadlo na jednodenní výlety. Dovnitř se vejde půllitrová láhev vody, lékárna, sada na opravu pneumatik, peněženka, mobil a třeba ještě foťák. Zastavíte u restaurace, za tři vteřiny brašnu sundáte z motorky, přehodíte popruh přes rameno a můžete jít. Vypadá skvěle na sportovních strojích a nepřekáží při zápasení s endury v terénu. Brašna nemá pláštěnku.

Rozměry (cm): 35x25x8

K upevnění na motocykl budete potřebovat některou z kompatibilních upínacích základen série "Max". Pro více než 170 motocyklů máme připravené konkrétní základny na míru, takže si stačí vybrat. Vybírejte podle své motorky. Základna je řešena "FAMSA Soft Fix" systémem, kdy díky měkké pogumované spodní části brašna neklouže po nádrži do stran a zabraňuje odření laku. Se samotnou brašnou je spojena velkým a pevným zipem, který se snadno zapíná a nezadrhává. Všechny základny mají připravený otvor tam, kde potřebujete otevírat nádrž. U benzínky tak buď napůl odepnete tankvak, přidržíte jej v odklopené poloze a můžete tankovat. Ideálně jej však zcela sundáte ze základny, abyste se vyhnuli poškození zipu nerovnoměrným zatížením. Sundání a nasazení tankvaku zabere trénovanému uživateli jednotky vteřin.

Pokud nenajdete sadu přímo pro váš motocykl, vždycky si můžete vybrat univerzální řešení s magnetickou základnou, nebo základnou upevněnou nastavitelnými popruhy.

Existují 3 verze upínací základny na sérii Max - s 90 cm zipem (nejběžnější), s 80 cm zipem (méně časté, kvůli konstrukci nějterých motocyklů), SV (výjimečné, s vybráním v přední části kvůli manipulaci s klíčkem od motorky). Brašny v setu na konkrétní motocykl jsou pochopitelně spárované se správnou základnou. Pokud chcete dokupovat další, nebo k brašně koupit základnu na jinou motorku, musí se typ brašny a základny shodovat. V eshopu jsou u konkrétních motocyklů přiřazeny pouze vždy správné typy tankvaků. Brašnu typu SV nelze alternovat tankvakem Mini.

Na konci následujícího videa je vidět, jak snadno vyměníte velký tankvak za tuto variantu Mini:

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.