Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
Tip Efekt lupa
 • 1 z 19
 

Stan Trimm Largo - D (3-4 osoby neboli 2 motorkáři + věci)

 

Stan ideální pro 2 motorkáře + věci z motorky + objemné moto oblečení. Kombinace krátkého sbaleného rozměru (do kufru), snadné stavby, odolnosti díky duralové konstrukci a vysoké kvality českého výrobce.

Dostupnost Momentálně nedostupné
5 900 Kč
4 876 Kč bez DPH
   
Značka Trimm
Kategorie Stany, které sbalíte do kufru
 

Stan českého výrobce Trimm pro 3-4 osoby, ideální však pro 2 motorkáře, uložení věcí z motorek a moto oblečení. Stan s klasickou konstrukcí s absidou a jedním vchodem.

Proč Motorkářův průvodce doporučuje stan Trimm Largo D:
 1. Jeden z nejkratších rozměrů ve sbaleném stavu = nejlépe se vejde do většiny moto kufrů
 2. Duralové tyčky, které nezlomíte ani při hrubém zacházení a extrémním větru
 3. Skvělé odolné kolíky s profilovaného hliníku namísto obyčejných ohebných tyček
 4. Nízká hmotnost
 5. Velmi jednoduchá stavba
 6. Chytrá konstrukce s velkým vnitřním prostorem
 7. Snado se balí do originálního obalu i bez pečlivého skládání. Obal je kompresní, se stahovacími popruhy.
 8. Vzhledem ke kvalitám a materiálům rozumná cena

 

Recenze stanu:

Celý článek "7 sezon testování stanu Trimm" najdete zde.

"Stan se mnou začal jezdit po Evropě v roce 2012. Od té doby byl minimálně 4 týdny v roce používán v různých podmínkách. Vybral jsem jej, protože se na délku vejde do kufru motorky, je hodně velký a moc neváží. Největší zkouškou bylo spaní na skotských ostrovech, kde nárazy větru, ve kterých se obtížně i chodilo, lomcovaly s konstrukcí opravdu děsivě. I když vítr prohýbal celou konstrukci notně do stran tam a zpátky, duralové tyčky vždycky vydržely a stan se vrátil do původního tvaru. Nakonec přečkal Skotsko i podobně větrné Irsko bez poškození. V Alpách zažil nejednu pořádnou bouři, kdy všude kolem stanu stály v trávě centimetry napršené vody. Pokud nečekáte extrémní podmínky a nebudete se zdržovat bočními provázky, je extrémně jednoduché stan postavit doslova během jednotek minut. A co je důležitější, lze jej poměrně snadno opět sbalit do originálního kompresního obalu od výrobce. V galerii najdete obrázky z různých cest." Radek FIala, autor knih Motorkářův průvodce.

Technické údaje:
 • Materiál: Vnější stan: 100% polyester, 4 000 mm H2O, Vnitřní stan: prodyšný WR polyester Podlaha: 100% nylon PU 10 000 mm H2O, Konstrukce: Dural 7001 T6, 8,5, 9,5
 • Velikost sbaleného stanu: 16 x 16 x 43 cm. Pohodlně se vejde do Topcase na dvě helmy, nebo do bočních kufrů motorky. Odzkoušeno ve všech velikostech bočních kufrů BUMOT a v Hepco Becker Journey 42.
 • Velikost: (205 + 90) x 220 /115
 • Barevné kombinace: Lime Green / Grey
 • Váha: 3.4 kg
 • Podlážka: 100 % nylon PU10000mm H2O
 • Vnější materiál: 100 % PES, 4000 mm H2O
 • Stanové kolíky z eloxovaného hliníku. Trojúhelníkový tvar je vhodný pro lepší stabilitu a zároveň díky své pevnosti použitelný i do tvrdších povrchů. Na vrchní části kolíku je zářez a očko ze šňůrky sloužící k lepšímu přístupu při vytahování ze země a fixaci napínací šnůry.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.