Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Padací rámy RUGG pro Yamaha XT660 R

 

Nejpevnější velké padací rámy RUGG pro Yamaha XT660 ve verzi R nebo X v barvě podle vašeho výběru.

Dostupnost Zakázková výroba RUGG
8 470 Kč
7 000 Kč bez DPH
   
Značka Radek Fiala
Webová stránka značky RadekFiala.com
Kategorie RUGG padací rámy
 

Nejpevnější velké padací rámy RUGG pro Yamaha XT660 ve verzi R nebo X.

Propracovaný produkt, který oproti konkurenci po pádu neponičí vaší motorku a neurazí vodní čerpadlo.

Padací rámy jsou uchycené vpředu na rám v místě uchycení motoru - 2x šroub M10. Uchycení je dostatečně pevné, při pádu se kapoty nedotknou země a nepoškodí se chladič. Vzadu jsou rámy uchycené objímkami také na rám. Konstrukce tak zpevňuje rám motocyklu a padací rámy jsou takto zároveň zapřeny proti zkroucení vzad při nárazu v rychlosti. Vpředu jsou rámy rozepřeny proti sobě před chladičem.

Na padacích rámech jsou připravena očka pro uchycení brašen. Na očka pasují přesně brašny Enduristan Fender Bag, případně je možné použít XS Pack 6,5 litrů.

Zakázková výroba trvá maximálně 2 týdny a probíhá ve Vlašimi. Barva - komaxit - je vždy na přání, v ceně nejsou metalické laky.

V případě zakázkové výroby je vždy nutné uhradit kupní cenu předem a na zboží se nevztahuje možnost vrácení zboží v obecné lhůtě 14 dnů od zakoupení.

- - - - - - - -

The most advanced and durable crash bars for Yamaha XT660. Built from thick steel tubes, mounted directly on main frame on two points. 2x screew M10 in front, midlle cross - connection in front of cooler. Mounting points for another accesories - bags. Ideal for Enduristan fender bags for each side. Custom hand made in Czech for each order, production within 14 days, worldwide delivery. Contact us: posta@radekfiala.com.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.