• 1 z 11
 

Padací rám Outback Motortek - KTM 790 / 890 Adventure

 

Padací rám Outback Motortek pro KTM 790 Adventure. Perfektní chrana nádrží motorky pro jízdu nejtěžším terénem i proti prodření při pádu na sinlici.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-3 týdnů Obvykle 1-3 týdnů
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 948,90 Kč
4 090 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie KTM 790 Adventure
 

Padací rám Outback Motortek pro KTM 790 Adventure. Perfektní chrana nádrží motorky pro jízdu nejtěžším terénem i proti prodření při pádu na sinlici.

Po náročném testování rámů na produkční verzi přibyly plechy, které lépe kryjí prostor pod nádržemi před oletujícím kamením a bahnem.

Padací rámy fungují pouze v kombinaci s krytem motoru Outback Motortek, který celou konstrukci zpevňuje a hlavně v přední části propojuje levý a pravý rám mezi sebou.

Pro instalaci padacích rámů je nutné demontovat originální krycí plasty.

Vlastnosti padacích rámů:

  • rám svařovaný z ocelových trubek o průměru 22mm a tloušťce stěny 2mm
  • rám je montován přímo na rám motorky, není montován na motor
  • navrženo pro odolání pádům v terénu i jako ochrana nádrží při pádu na silnici.
  • rám je kompatibilní s centrálním stojanem
  • prášková barva je totožná s tovární barvou KTM (variantně také v černé)
  • rám je ideálním základem pro montáž přídavných světel - na fotkách v galerii s montovanými DENALI D4 se zakázkovým držákem OM.
  • rám je základem pro montáž krytu motoru - OM kryt motoru je jediný na trhu, který kryje celý spodek motorky, až před zadní kolo.
  • rámy není nutné sundávat pro výměnu oleje a filtru
Crash test:

Instalace:

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
Jakou máte motorku? KTM 790
Značka motorky KTM