• 1 z 20
 

Box na nářadí Outback Motortek - univerzál na rozteč Rotopax

 

Hliníkový kastlík pro montáž na vnitřní stranu nosičů kufrů. Rozteče montážních děr odpovídají montáži kanystru Rotopax. Kastlík je kompletně vypolstrovaný pěnovou gumou proti rachtání vložených věcí. Kompletně vodotěsný.

Dostupnost Skladem
3 611 Kč
2 984 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie OUTBACK MOTORTEK padací rámy
 

Hliníkový kastlík pro montáž na vnitřní stranu nosičů kufrů. Rozteče montážních děr odpovídají montáži kanystru Rotopax. Kastlík je kompletně vypolstrovaný pěnovou gumou proti rachtání vložených věcí. Kompletně vodotěsný.

Kastlík je ideální pro montáž na nosiče Outback Motortek, kde můžete v posledních verzích využít i výhody posuvné plotny X a pozici kastlíku nastavit podle kapot motorky. Montovat lze dvěma způsoby:

  • kratšími dodanými šrouby přímo na plochu plotny - ideální pokud je plotna montována směrem dovnitř motorky a otevírání kastlíku pak nevadí trubka nosiče
  • delšími dodacími šrouby za použití dodaných distančních podložek - pokud je plotna na starších verzích fixně zvenku, nebo posuvná plotna montována směrem ven - distanční podložky zajistí, že dvířka nezasahují do trubky nosiče.

Kastlík je vyroben z 1,5mm hliníkového plechu, kompletně svařen. Hrana dvířek je dvojitá, takže je poměrně těžké kastlík zdeformovat. Na dvířkách i v osazení dvířek v kastlíku je lepeno gumové těsnění, které na sebe vzájemně dosedá a kastlík tak činí vodotěsným. Zámek je zatěsněn O-kroužkem a krytkou na klíčové dírce.

Plotna X není součástí balení. Můžete ji pořídit jako samostatný produkt a použít pro vlastní nosiče.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

Značka motorky BMW, Honda, KTM, Triumph, Yamaha, Husqvarna
Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1000L / Adventure Sports, Honda Africa Twin CRF1100L / Adventure Sports, BMW R1250 GS / Adventure, BMW R1200 GS LC / Adventure, BMW F750 GS / F850 GS, KTM 690, KTM 790, KTM 1050 / 1090 / 1190 / 1290, Triumph Tiger 800, Triumph Tiger 900, Yamaha Tenere 700, Yamaha Super Tenere XT 1200Z
Co potřebujete? Sbalit své věci na motorku, Vylepšit sériovou motorku
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.