Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
  • 1 z 8
 

Plotna na nosič BUMOT - Yamaha Tenere 700

 

Plotna na zadní nosič motorky ze 4mm hliníku, ideální pro převoz textilních brašen. Kompatibilní s novými 27 Tail Bagy Bumot.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 1-3 týdnů Dodání do 1-3 týdnů Dodání do 1-3 týdnů
Tail bag
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 314 Kč 6 483 Kč 8 798 Kč od 2 314 Kč
1 912 Kč 5 358 Kč 7 271 Kč od 1 912 Kč bez DPH
   
Značka BUMOT
Kategorie Podle motorky
 

Plotna na zadní nosič motorky ze 4mm hliníku, ideální pro převoz textilních brašen. Kompatibilní s novými 27 Tail Bagy Bumot.

Rozteč vrtaných děr v plotně je ideální pro uchycení kanystru systému Rotopax.

Ideální pro namontování na nosič BUMOT pro Yamahu Tenere 700.

Vyrobeno ze 4mm hliníku.

Včetně všech montážních prvků přímo na vaší motorku.

Montážní návod: Tenere 700 - montážní návod plotny

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. ."

 
Značka motorky Yamaha
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.