Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 19
 

Kryt motoru RUGG pro Yamaha XT660 R

 

Nejodolnější kryt motoru pro Yamahu XT660R. Vyrobeno komplet z 5mm hliníku. Vpředu montován na rám dvěma šrouby M10, vzadu na rám dvěma šrouby M10. Z boků chrání vodní čerpadlo i kryt alternátoru. Prověřeno mnoha destrukčními testy. Vyrobeno v ČR.

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle 1-2 týdny Obvykle 1-2 týdny Obvykle 1-2 týdny
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
6 050 Kč
5 000 Kč bez DPH
   
Značka Radek Fiala
Kategorie Podle motorky
 

Nejodolnější kryt motoru pro Yamahu XT660R. Vyrobeno komplet z 5mm hliníku. Vpředu montován na rám dvěma šrouby M10, vzadu na rám dvěma šrouby M10. Z boků chrání vodní čerpadlo i kryt alternátoru. Prověřeno mnoha destrukčními testy, testováno na offroadové výpravě po Rumunsku.

Spodní část je zpevněna bočnicemi a uprostřed přidanými příčnými žebry. Průduchy z čelní strany umožňují proudění vzduchu kolem motoru a dostatečné chlazení svodů výfuků. Na spodní straně má kryt otvory pro odtok vody.

Dodáváno s potřebným spojovacím materiálem. Protože kryt vede přes celý spodek motorky, nelze použít současně s originálním centrálním stojanem, který je montovaný vzadu na rám před přepákováním.

Varianty lakování:
  • stříbrný matný komaxit
  • černý matný komaxit
  • Individuální práškové lakování jednou libovolnou barvou. Barvu dle barevných standardů uveďte v poznámce k objednávce.

Na ilustračních fotkách je pouze kartáčovaný hliník s bezbarvým lakem. Produkční kryty motoru obsahují laserm vypálená loga RUGG.

Vyrobeno v ČR.

Prototyp byl intenzivně testován:

IMG_20170616_100659

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, ani jeho alternativa. 

Rugg most durable skidplate / bashplate for Yamaha XT660 R