• 1 z 5
 

Kryt motoru Outback Motortek - KTM 790 / 890 Adventure

 

Kryt motoru Outback Motortek pro KTM 790 Adventure. Dokonalá ochrana celého spodku motorky pro jízdu nejtěžším terénem.

Dostupnost Skladem
4 948,90 Kč
4 090 Kč bez DPH
   
Značka Outback Motortek
Kategorie KTM 790 Adventure
 

Kryt motoru Outback Motortek pro KTM 790 Adventure. Dokonalá ochrana celého spodku motorky pro jízdu nejtěžším terénem.

Jako všechny produkty OM byla i tato sestava tvrdě testována v reálných podmínkách mnoha pády motorky, dokud nebyl design dokonalý. Výsledkem je nejodolnější konstrukce na trhu.

Kryt lze montovat pouze v kombinaci s padacími rámy Outback Motortek.

Vlastnosti krytu motoru

  • kryt je vyroben ze 4mm hliníkové slitiny a lakován černou práškovou barvou
  • kryt lze namontovat pouze na padací rámy OM a je možné jej montovat zároveň s centrálním stojanem
  • kryt chrání i katalyzátor
  • pro snadnou instalaci se kryt montuje ze dvou částí
  • spodní šrouby jsou zcela zapuštěné do krytu tak, aby nevyčnívaly jejich hlavy a nemohly se tak zaseknout o překonávanou překážku

Instalace

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 
Jakou máte motorku? KTM 790
Značka motorky KTM