• 1 z 10
 

Hory a zatáčky - Alpský motorkářský průvodce

 

Průvodce s podtitulem "Čtení pro milovníky výhledů, náklonů a pohody" navazuje na oblíbenou sérii knížek a časopisů „Alpský motorkářský průvodce“ od Petra Fryče. V knize najdete přehledné charakteristiky a itineráře 193 zajímavých motorkářských tras a okruhů, informace o zajímavých místech v jejich okolí a přehledné, ilustrační mapy.

Dostupnost Skladem
499 Kč
454 Kč bez DPH
   
Výrobce Petr Fryč
Kategorie Knihy, mapy
 

Průvodce s podtitulem "Čtení pro milovníky výhledů, náklonů a pohody" navazuje na oblíbenou sérii knížek a časopisů „Alpský motorkářský průvodce“ od Petra Fryče.

V knize najdete přehledné charakteristiky a itineráře 193 zajímavých motorkářských tras a okruhů, informace o zajímavých místech v jejich okolí a přehledné, ilustrační mapy. Trasy doplňují ilustrační fotky z lokalit, o kterých se píše, takže víte, na co se těšit. Poslední vydání Petrova průvodce je výběrem toho nejlepšího, kam se můžete v regionu podívat. Vydání obsahuje téměř celou motorkářsky zajímavou část „středo-jiho-západní“ Evropy (Čechy, Morava, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, jižní Bavorsko, severoitalské provincie Trentino Alto-Adige a Friuli Venezia Giulia, švýcarský kanton Graubinden, francouzské horské masivy Grand Jura, Grand Masiv, Hautes-Alpes a jihofrancouzská Provence).

Vydáno v roce 2017, formát A5 (148 x 210 mm), rozsah 272 stran, lepená vazba, měkké desky. Knížka má ideální rozměr pro sbalení s sebou na cesty.