Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Alpy 1:800 000 - mapa s vyhlídkovými trasami

 

Osvědčená celková mapa Alp. Měřítko 1:800 000 sice není nejpodrobnější, ale všechny legendární alpské silnice tu bez potíží najdete a nad rozloženou mapou se výborně plánují vícedenní transalpské výlety. Všechno tu vidíte pěkně najednou, takže snadno poskládáte známé i neznámé vysokohorské silnice do ideální okružní cesty. Jen počítejte s tím, že zatáček vás ve skutečnosti čeká víc, než je namalováno v mapě. Pokud nechcete vozit více map pro jednotlivé alspké země, toto je volba pro vás.

Dostupnost Dodání do 4 dnů
229 Kč
199 Kč bez DPH
   
Značka Marco Polo
Kategorie Knihy, mapy
 

Osvědčená celková mapa Alp. Měřítko 1:800 000 sice není nejpodrobnější, ale všechny legendární alpské silnice tu bez potíží najdete a nad rozloženou mapou se výborně plánují vícedenní transalpské výlety. Všechno tu vidíte pěkně najednou, takže snadno poskládáte známé i neznámé vysokohorské silnice do ideální okružní cesty. Jen počítejte s tím, že zatáček vás na horských sedlech ve skutečnosti čeká víc, než je namalováno v mapě. Pokud nechcete vozit více map pro jednotlivé alspké země, toto je volba pro vás.

Skládaná mapa pro cestovatele. V mapě jsou zelenou linkou zvýrazněné silnice, které vedou zajímavou krajinou s vyhlídkami. Ať už jsou to horské úseky s dalekým rozhledem nebo cesty malebnými kaňony. Mapa je tak ideání pro snadné plánování vašich cest, aniž byste jinde hledali doporučení, kudy se vydat. Oproti obyčejné mapě v této uvidíte ty nejlepší trasy vždy na první pohled!

Formát složené mapy: 130*250mm

Přečtěte si: Jak vybrat ideální mapu na motorkářské cestování?

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.