Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Alpy 1:800 000 - mapa s vyhlídkovými trasami

 

Osvědčená celková mapa Alp. Měřítko 1:800 000 sice není nejpodrobnější, ale všechny legendární alpské silnice tu bez potíží najdete a nad rozloženou mapou se výborně plánují vícedenní transalpské výlety. Všechno tu vidíte pěkně najednou, takže snadno poskládáte známé i neznámé vysokohorské silnice do ideální okružní cesty. Jen počítejte s tím, že zatáček vás ve skutečnosti čeká víc, než je namalováno v mapě. Pokud nechcete vozit více map pro jednotlivé alspké země, toto je volba pro vás.

Dostupnost Skladem
229 Kč
199 Kč bez DPH
   
Značka Marco Polo
Kategorie Knihy, mapy
 

Osvědčená celková mapa Alp. Měřítko 1:800 000 sice není nejpodrobnější, ale všechny legendární alpské silnice tu bez potíží najdete a nad rozloženou mapou se výborně plánují vícedenní transalpské výlety. Všechno tu vidíte pěkně najednou, takže snadno poskládáte známé i neznámé vysokohorské silnice do ideální okružní cesty. Jen počítejte s tím, že zatáček vás na horských sedlech ve skutečnosti čeká víc, než je namalováno v mapě. Pokud nechcete vozit více map pro jednotlivé alspké země, toto je volba pro vás.

Skládaná mapa pro cestovatele. V mapě jsou zelenou linkou zvýrazněné silnice, které vedou zajímavou krajinou s vyhlídkami. Ať už jsou to horské úseky s dalekým rozhledem nebo cesty malebnými kaňony. Mapa je tak ideání pro snadné plánování vašich cest, aniž byste jinde hledali doporučení, kudy se vydat. Oproti obyčejné mapě v této uvidíte ty nejlepší trasy vždy na první pohled!

Formát složené mapy: 130*250mm

Přečtěte si: Jak vybrat ideální mapu na motorkářské cestování?

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.