• 1 z 15
 

Základna tankvaku Max / Mini na míru (80 cm zip)

 

Základna pro upevnění tankvaku FAMSA série Max (Sport / Standard / Adventure) a Mini s délkou zipu 80cm na míru vašemu motocyklu.

Dostupnost Skladem v EU
1 094 Kč
904 Kč bez DPH
   
Značka FAMSA
Kategorie FAMSA - brašny na míru (doprodej, poslední kusy)
 

Základna pro upevnění tankvaku FAMSA série Max (Sport / Standard / Adventure) a Mini s délkou zipu 90cm na motocykl.

Na základnu připevníte tankvak jak verze Sport, Standard, Adventure, tak Mini. Otvor v základně znamená snadný přístup k víčku nádrže, aniž byste museli základnu při tankování sundávat - stačí jediným zipem odepnout samotný tankvak a přístup k nádrži je volný. Pogumovaná spodní strana pak zajistí, že tankvak po nádrži neklouže do stran a neodírá z nádrže lak.

Brašna se na motorku upevňuje popruhy, Popruhy je nutné pro dostatečnou pevnost řádně dotáhnout, případně dotažení občas zkontrolovat.

Abychom Vám dodali základnu přímo na Váš typ motorky, napište nám při následujícím vyplnění objednávky (jméno, adresa apod...) do pole "Zadat poznámku pro prodejce" typ motorky, na kterou má základna pasovat - výrobce, typ a ročník. Nemusíte váhat - jestliže jste na tuto stránku základny přišli přes menu "Vyber svoji motorku", pak je přesně tato základna s Vaší motorkou kompatibilní. Kdybyste na to zapoměli, nevadí, určitě Vám zavoláme.

Obrázky jsou pouze příkladem uchycení základny na několika ukázkových motocyklech. Základna na každý motocykl vypadá jinak a upevňuje se specifickým způsobem.

Testování pevnosti uchycení tankvaku na motocyklu - brašna z roku 2007 používaná přes 100 000 km

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.