Tankvaky Max se základnou na míru (3 verze, zip 90 cm)

 

Tankvak FAMSA vyrobený z polyesteru, odolného vodě i drsnému zacházení. Tankvak včetně základny, přesně na míru pro váš motocykl. Provedení ve 3 verzích.

Varianta
4 068 Kč 4 341 Kč 4 887 Kč od 4 068 Kč
   
Výrobce FAMSA
Kategorie FAMSA brašny
 
 

Tankvak FAMSA vyrobený z polyesteru, odolného vodě i drsnému zacházení. Tankvak včetně základny, přesně na míru pro váš motocykl.

Abychom Vám dodali tankvak přímo na Váš typ motorky, napište nám při následujícím vyplnění objednávky (jméno, adresa apod...) do pole "Zadat poznámku pro prodejce" typ motorky, na kterou má tankvak pasovat - výrobce, typ a ročník. Nemusíte váhat - jestliže jste na tuto stránku tankvaku přišli přes menu "Vyber svoji motorku", pak je přesně tento tankvak s Vaší motorkou kompatibilní. Kdybyste na to zapoměli, nevadí, určitě Vám zavoláme.

Tankvak můžete vybrat ze tří verzí. Všechny pasují na stejnou základnu:

- Sport - má 2 venkovní boční kapsy a svrchní průhledné pouzdro pro viditelné uložení peněženky, telefonu, zahraničních mýtných kartiček a podobných drobností, které chete mít na očích. Pod průhlednou slídou je taková kapsa ještě jedna, neprůhledná, která má své otevírání druhým zipem.

- Standard - má 3 venkovní kapsy na klíče, foťák, nářadí nebo lékárnu a svrchní průhledné pouzdro, kam se vejde třeba klasická skládaná mapa.

- Adventure - má 3 venkovní kapsy a svrchní průhledné pouzdro jako verze standard. Navrch můžete připnout dalším zipem ještě dodávané pouzdro na mapu do velikosti A4. Toto pouzdro lze také připnout jen přímo na základnu a jezdit bez brašny, jen s mapou.

Hlavní prostor lze pomocí zipu zvětšit směrem vzhůru z 13 na 19 litrů. Pro snadnější přenášení je brašna vybavena kromě klasického ucha i délkově nastavitelným popruhem přes rameno, který je při uchycení na motocyklu obepnut kolem brašny a nezabírá tak místo uvnitř. Brašna je opatřena reflexními proužky 3M Scotchlite pro lepší viditelnost za šera a tmy. Ačkoli brašna sama o sobě jen tak nepromokne, součástí balení je i 100% nepromokavá pláštěnka na cestování v deštivých dnech.

Rozměry (cm): 35x26x20/29

Součástí balení je základna pro uchycení brašny na motocykl. Základna je řešena "FAMSA Soft Fix" systémem, kdy díky měkké pogumované spodní části brašna neklouže po nádrži do stran a zabraňuje odření laku. Se samotnou brašnou je spojena velkým a pevným zipem, který se snadno zapíná a nezadrhává. Všechny základny mají připravený otvor tam, kde potřebujete otevírat nádrž. U benzínky tak buď napůl odepnete tankvak, přidržíte jej v odklopené poloze a můžete tankovat. Ideálně jej však zcela sundáte ze základny, abyste se vyhnuli poškození zipu nerovnoměrným zatížením. Sundání a nasazení tankvaku zabere trénovanému uživateli jednotky vteřin.

Na základny řady "Max" pasuje zcela přesně i tankvak "Mini", který je vhodnou alternativou pro jednodenní cesty.

Ke všem tankvakům řady "Max" lze dokoupit ramenní popruhy, které umožňují nošení tankvaku jako batoh.

Recenze brašny z řady Max novináři z MotoDeník.cz nebo Motorkari.czMotoride.sk

Testování pevnosti uchycení tankvaku na motocyklu - brašna z roku 2007 používaná přes 100 000 km

 Co všechno se vejde do tankvaku FAMSA série Max