Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
  • 1 z 6
 

Držák světel DENALI pro Honda CRF1000L Africa Twin / Adventure Sports

 

Originální držáky světel DENALI pro všechny typy nové Afriky. Montáž bez jakýchkoli úprav na motorce, na existující šrouby.

Dostupnost Skladem
1 923 Kč
1 589 Kč bez DPH
   
Značka DENALI
Kategorie DENALI světla, klaksony
 

Originální držáky světel DENALI pro všechny typy nové Afriky. Montáž bez jakýchkoli úprav na motorce, na existující šrouby.

Pouze pro montáž na motorku bez horních padacích rámů, které jsou uchycené pod světly. Tedy nelze namontovat na sériovou Adventure Sports s originálními rámy Honda - ovšem pokud padací rámy vyměníte například za základní rámy Outback Motortek (bez horních), pak je instalace možná.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, ani jeho alternativa. Produkty jsou tak určeny pouze pro použití mimo pozemní komunikace, tedy v terénu.

 
Značka motorky Honda
Jakou máte motorku? Honda Africa Twin CRF1000L / Adventure Sports
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.