Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
 • 1 z 10
 

Denali D4 2.0 TriOptic LED světla

 

Velmi silná a odolná přídavná LED světla pro velké cestovní motorky, kde je pro ně dost místa. Každé světlo má 2 čočky pro dálková bodová světla a další 2 čočky pro široký kužel světla.

 
Dostupnost Skladem
11 495 Kč
9 500 Kč bez DPH
   
Značka DENALI
Kategorie DENALI světla, klaksony
 

Velmi silná a odolná přídavná LED světla pro velké cestovní motorky, kde je pro ně dost místa. Každé světlo má 2 čočky pro dálková bodová světla a další 2 čočky pro široký kužel světla.

Světla svítí vždy všemi 4 diodami. Regulovat lze pouze intenzitu, nikoli které dvě diody budou svítit. To, zda budou svítit všechny 4 jako dálková nebo 2 dálková a 2 širokým kuželem, záleží pouze na použitých čočkách (obje verze v balení).

Výkonné LEDky a čočky jsou zabudovány ve velmi odolném polykarbonátovém těle, které bez problému odolá mnohým pádům na kamení. K odolnosti a jednoduché, designově čisté montáži přispívají i velmi nízké úchyty světel. Světla jsou vodotěsná, neublíží jim ani pokud je zamrazíte do ledu.

 • 8760 Lumenů
 • Dosvit: 244 metrů
 • Spotřeba: 6,6 A
 • Výkon: 8 x 10 W
 • Napětí: 12 V
 • Rozměr 10 x 10 cm, 6,5 cm hloubka

Obsah balení:

 • 2x světla s evropskou homologací E - homologace pouze na čiré optice, nikoli hybridních čočkách. (Vše o homologaci světel nastudujte zde, certiikát k homologaci Danali D4 je zde.)
 • Vodotěsný vypínač na řídítka 22 a 28 mm
 • Všechny potřebné kabely, spínací relé
 • Návod

Pro upevnění na jakoukoli motorku vyrobíme držáky světel na míru. Držáky vyrábíme sériově pro Hondu Africa Twin s padacími rámy Outback Motortek. Spoustu držáků na motorky máme přímo od Denali. Napište nám pro individuální dohodu.

Světla můžete vybavit oranžovou optikou pro lepší viditelnost ve dne a lepší svit v mlze. Kit oranžových čoček není obsahem základního balení. Barevné kity nejsou homologovány pro běžný provoz.

Možnosti zapojení světel

Světla můžete napojit na kabeláž BMW nebo KTM pomocí speciálního kabelu "CANsmart" pro automatické přepínání dálkových a potkávacích světel přímo přepínačem originálních světel na motorce. Řídící jednotka funguje nejen pro světla, ale i pro klakson nebo brzdové světlo a umožňuje řadu různých nastavení. Ovladač není součástí základního balení.

Svělta lze zapojit na jakoukoli motorku jen pomocí součástek v balení - připojíte 2 kabely na baterii a 1 kabel (bílý) na vodič, který je pod proudem po sepnutí klíčku (ideálně vodič ke světlům). Pokud chcete mít možnost světla aktivní i bez zapnutého klíče, stačí 3. kabel připojit též na + pól baterie.

Alternativně lze světla zapojit s regulací výkonu na 50% nebo 100%. K tomu potřebujete speciální relé, které pouze zapojíte na existující konektor v kabeláži Denali. Poté zapojíte existující ovládací kabel (modrý) Denali na kabel, vedoucí k dálkovým světlům. Světla pak svítí 50% výkonem při potkávacích a 100% výkonem při dálkových světlech. Pokud chcete ovládat přepínání 50% a 100% výkonu manuálně, k instalaci přidáte ještě 3 polohový přepínač na řídítka.

Graf ukazuje dosvit při různém nastavení světel - obě dálkové, kombinace dálkové a potkávací, obě potkávací.

D4_Isolux_Plot

2.0 D4 TriOptic™ LED Light Kit

 

Montážní návod: D4 navod

 
Značka motorky BMW, Honda, KTM, Triumph, Yamaha, Suzuki, Ducati, Moto Guzzi, Ostatní motorky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.