• 1 z 10
 

Denali D4 2.0 TriOptic LED světla

 

Velmi silná a odolná přídavná homologovaná LED světla pro velké cestovní motorky, kde je pro ně dost místa. Každé světlo má 2 čočky pro dálková bodová světla a další 2 čočky pro široký kužel světla.

Dostupnost Skladem
11 495 Kč
9 500 Kč bez DPH
   
Značka DENALI
Kategorie DENALI světla, klaksony
 

Velmi silná a odolná přídavná homologovaná LED světla pro velké cestovní motorky, kde je pro ně dost místa. Každé světlo má 2 čočky pro dálková bodová světla a další 2 čočky pro široký kužel světla.

Světla svítí vždy všemi 4 diodami. Regulovat lze pouze intenzitu, nikoli které dvě diody budou svítit. To, zda budou svítit všechny 4 jako dálková (takto je světlo homologováno - přímo na optice je homologační značka) nebo 2 dálková a 2 širokým kuželem, záleží pouze na použitých čočkách (obje verze v balení).

Výkonné LEDky a čočky jsou zabudovány ve velmi odolném polykarbonátovém těle, které bez problému odolá mnohým pádům na kamení. K odolnosti a jednoduché, designově čisté montáži přispívají i velmi nízké úchyty světel. Světla jsou vodotěsná, neublíží jim ani pokud je zamrazíte do ledu.

  • 8760 Lumenů
  • Dosvit: 244 metrů
  • Spotřeba: 6,6 A
  • Výkon: 8 x 10 W
  • Napětí: 12 V
  • Rozměr 10 x 10 cm, 6,5 cm hloubka

Obsah balení:

  • 2x světla s homologací E - světla jsou homologována jako dálková - vyměnitelné čočky s homologací jsou v balení.
  • Vodotěsný vypínač na řídítka 22 a 28 mm
  • Všechny potřebné kabely, spínací relé
  • Návod

Pro upevnění na jakoukoli motorku vyrobíme držáky světel na míru. Držáky vyrábíme sériově pro Hondu Africa Twin s padacími rámy Outback Motortek. Spoustu držáků na motorky máme přímo od Denali. Napište nám pro individuální dohodu.

Světla můžete vybavit oranžovou optikou pro lepší viditelnost ve dne a lepší svit v mlze. Kit oranžových čoček není obsahem základního balení.

Možnosti zapojení světel

Světla můžete napojit na kabeláž BMW nebo KTM pomocí speciálního kabelu "CANsmart" pro automatické přepínání dálkových a potkávacích světel přímo přepínačem originálních světel na motorce. Řídící jednotka funguje nejen pro světla, ale i pro klakson nebo brzdové světlo a umožňuje řadu různých nastavení. Ovladač není součástí základního balení.

Svělta lze zapojit na jakoukoli motorku jen pomocí součástek v balení - připojíte 2 kabely na baterii a 1 kabel (bílý) na vodič, který je pod proudem po sepnutí klíčku (ideálně vodič ke světlům). Pokud chcete mít možnost světla aktivní i bez zapnutého klíče, stačí 3. kabel připojit též na + pól baterie.

Alternativně lze světla zapojit s regulací výkonu na 50% nebo 100%. K tomu potřebujete speciální relé, které pouze zapojíte na existující konektor v kabeláži Denali. Poté zapojíte existující ovládací kabel (modrý) Denali na kabel, vedoucí k dálkovým světlům. Světla pak svítí 50% výkonem při potkávacích a 100% výkonem při dálkových světlech. Pokud chcete ovládat přepínání 50% a 100% výkonu manuálně, k instalaci přidáte ještě 3 polohový přepínač na řídítka.

Graf ukazuje dosvit při různém nastavení světel - obě dálkové, kombinace dálkové a potkávací, obě potkávací.

D4_Isolux_Plot

2.0 D4 TriOptic™ LED Light Kit

 

Značka motorky BMW, Honda, KTM, Triumph, Yamaha, Suzuki, Ducati, Moto Guzzi, Ostatní motorky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.