Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 10
 

Denali 2.0 DM TriOptic LED světla

 

Nejjasnější a nejodolnější přídavná homologovaná LED světla v miniaturním rozměru - vejdou se na jakoukoli motorku. S výměnnou čočkou pro dálková, potkávací nebo kombinovaná světla.

Dostupnost Skladem
7 865 Kč
6 500 Kč bez DPH
   
Značka DENALI
Kategorie DENALI světla, klaksony
 

Nejjasnější a nejodolnější přídavná homologovaná LED světla v miniaturním rozměru - vejdou se na jakoukoli motorku. S výměnnou čočkou pro dálková, potkávací nebo kombinovaná světla.

Výkonné LEDky a čočky jsou zabudovány ve velmi odolném polykarbonátovém těle, které bez problému odolá mnohým pádům na kamení. K odolnosti a jednoduché, designově čisté montáži přispívají i velmi nízké úchyty světel. Světla jsou vodotěsná, neublíží jim ani pokud je zamrazíte do ledu.

 • 2190 Lumenů
 • Dosvit: 130 metrů
 • Spotřeba: 1,6 A
 • Výkon: 2x 10 W
 • Napětí: 12 V
 • Rozměr: průměr 4,5 cm, 6,6 cm hloubka

Obsah balení:

 • 2x světla s vyměnitelnými čočkami s homologací E - Světla jsou homologována jako potkávací - homologovaná čočka je v balení.
 • Vodotěsný vypínač na řídítka 22 a 28 mm
 • Všechny potřebné kabely
 • Návod

Pro upevnění na jakoukoli motorku vyrobíme držáky světel na míru. Zavolejte nám nebo napište pro individuální dohodu.

Světla můžete vybavit oranžovou optikou pro lepší viditelnost ve dne a lepší svit v mlze. Kit není obsahem základního balení.

Světla můžete napojit na kabeláž BMW pomocí speciálního kabelu "CANsmart" pro automatické přepínání dálkových a potkávacích světel přímo přepínačem oritginálních světel na motorce. Kabel není součástí základního balení.

Osobní zkušenost: "Světla Denali jsem vybral pro kombinaci jejich velikosti a intenzity svitu. Yamaha XT příliš nesvítí, i když použijete nejlepší žárovku, proto byla montáž přídavných světel nutností pro nouzové situace nočních dojezdů. Zároveň na motorce není přiliš místa, kam by se dala světla uchytit, aniž by překážela, nebo utrpěla při pádu motorky. Miniaturní Denali se snadno vešli vedle hlavního světla. Ačkoli jsou světla miniaturní, produkují intenzivní, jasné bílé světlo, které rozjasní terén před motorkou mnohonásobně více, než dálkové světlo Yamahy. Při nočním dojezdu v rumusnkých horách jsem následoval kamaráda na KTM 990 (toho času s ulomenými zrcátky) a svit Denali násobně rozzářil prostor i před KTM, s pěkně vyříznutou siluetou stínu jezdce. Pro běžné ježdění nemá smysl volit jakákoli jiná a zbytečně velká světla." 

Test světel na Yamaze XT660R - foceno na manuální režim na shodné nastavení expozice, bez úprav.

Standardní dálková světla s nejlepší žárovkou Philips

DENALI 2-0 DM test-6209-2

DENALI 2.0 DM

DENALI 2-0 DM test-6208-2

Radek Fiala, autor knih Motorkářův průvodce

Graf ukazuje dosvit při různém nastavení světel - obě dálkové, kombinace dálkové a potkávací, obě potkávací.

DM_Isolux_Plot_

2.0 DM TriOptic™ LED Light Kit

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.