Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!

UNIT garage - styl pro café racer & scrambler

Italové v UNIT GARAGE léta přestavují nádherné sériové motorky na designově vypiplané skvosty. A protože jsou nesmírně populární, můžete si objednat celé hotové kity na konkrétní stroj a postavit si jeden takový sami doma. I když jste se svou motorkou spokojeni jak je, jen vám chybí pár praktických věcí na cestování, stojí za to se podívat do jejich katalogu na stylová zavazadla. Motorkářův průvodce má nově celou produktovou řadu brašen na skladě, takže nejlépe uděláte, když se přijedete podívat naživo.

544

Boční brašny, klasické válce přes sedlo i jednoduché rolky na nářadí jsou především nádherně vyrobené. Na každém koženém detailu, na každém švu a kovové přesce je vidět, že si tunerská firma dala na své kolekci hodně záležet a na ničem se nešetřilo. Luxusem vonící kůže i pevné voskované plátno už od pohledu vydrží celé generace, pevné přesky, ocelové zipy a karabiny nikdy neprasknou. To všechno poskládané, sešité a snýtované dohromady někým, kdo nejspíš obvykle navrhuje kolekce pro věhlasné módní domy. Protože na elegantní café racery a scramblery prostě nemůžete pověsit jen tak nějaké cordurové nebo plastové brašny, byť by byly sebepraktičtější. Každý přidaný detail musí motorku povznést, ne zohavit...

Brašny jsou nejen hezké na pohled, ale i chytře vymyšlené. Boční brašny mají minimalistický systém rychlého uchycení a uzamčení k motorce. UNIT GARAGE má vlastní řadu kompatibilních, decentních nosičů brašen, které splynou s designem motorky. Třeba pro BMW R nineT, Ducati Scrambler, klasické Triumphy nebo Guzzi. A pokud je na svou motorku nenajdete, vyrobíme vám k systému brašen vlastní na míru. 

542

Větší, univerzální brašny se jednoduše klasicky přehodí přes sedlo a mohou se pojistit k motorce spoustou připravených úchytů. Ale pokud brašnu sundáte z motorky, odepnete popruhy a vezmete si jí přes rameno, z žádného pohledu by nikoho ani nenapadlo, že patří na motorku.

Klasické válce na sedlo jednoduše a spolehlivě připnete dvěma koženými pásky a stejně tak rolky na nářadí. Větší rolka se dá perfektně použít i jako malá brašna na svetr, nebo nepromok. Možností je spousta.

UNIT GARAGE nedělá jen brašny, ale spoustu různých doplňků. Nám se líbí elegantní padací rámy, nosiče a titanové výfuky na BMW a proto si je můžete objednávat také.

Podívejte se, co by slušelo právě vaší klasické motorce - tudy.

unit garage detaily-6239

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.