Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!

Proč tak jednoduše? Místo stovek věcí mám jen ty, které potřebujete

Dnes sice začnu pracovní historkou, kde není ani jeden spalovací motor, ale vydržte pár vět, celé to začne dávat smysl.

Jako člen velké korporace, byl jsem na pracovním setkání kolegů z mnoha zemí. Cílem bylo definovat novou podobu systému, ve kterém obchodníci řídí svou práci. Z mezinárodního průzkumu vyplynul jasný požadavek - zjednodušte to! Zúčastnění manažeři nad tím souhlasně pokývali hlavami, neb každému dávalo smysl, aby obchodník spíš vyjednával obchody, než vyplňoval kolonky. Načež následovala dvoudenní diskuse, kdy se naopak tu a tam do systému nenápadně vetklo další políčko či filtr, protože o to báječnější z něj budou manažerské reporty.

Že je to stejně tak leckdy s balením věcí na motorku, to už jsme probírali. Někdy je těžké odolat přihodit do volného místa v kufru ještě jednu nabíječku, sadu inbusů nebo pytlík pojistek navíc, když už je doma máte. Ačkolí víte, že vás celý výlet bude štvát další zbytečný zamotaný kabel, cinkající nářadí a padesát pojistek rozsypaných všude po kufru.

Možná si teď už sami najdete odpověď na otázku, proč v obchodě nemám stovky doplňků v několika variantách. Přitom objednat bednu cingrlátek z Číny po dolaru kus a prodávat je za pár stovek není věda a kouká z toho pěkná marže...

Jednoduše proto, že si nemyslím, že je potřebujete. A smyslem Motorkárova průvodce je skutečně tak trochu provádět a inspirovat.

Protože věřím, že tu raději najdete věci, na které se můžeme všichni spolehnout a spoustu lidí prověřilo, že opravdu fungují. Však třeba moje nové kufry BUMOT vyhrály test "hodnota / cena" před šesti dalšími, včetně slavných Němců. Sláva nejodolnějšího brnění na Afriku z Kanady se už šíří tak nějak sama. Mapy jsem vybral jenom ty, které vám ukážou vyhlídkové trasy. A třeba pohodlí a odolnost karimatky Klymit ještě taky nikdo pořádně neokopíroval. Chtěli byste tedy, abych upřímně doporučoval ještě nějakou jinou?

Chcete-li tedy, můžete se na mě občas oprávněně zlobit, že v obchodě není z čeho vybírat. A ještě budete mít pravdu! A já se budu snažit dál rozšiřovat nabídku tak, aby zůstala úplně jednoduchá a Motorkářův průvodce zůstal průvodcem podle svého nejlepšího přesvědčení.

bumot promo

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.