Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!

Nejpohodlnější karimatka na světě - Klymit!

Kolik místa zabere vaše karimatka? Moje KLYMIT něco přes litr. A spí se na ní, jako na obláčku...

Za svou kempovací kariéru jsem prošel klasickým vývojem. Extrémně neforemnou a nepohodlnou pěnovou karimatku za stovku jsem nahradil obřím samonafukovacím modelem od Huskyho. Byla o fous pohodlnější, ale sbalená ještě větší, než sám péřový spacák. Nic pro ty, kteří už přišli na to, že jezdit s haldou báglů za sebou trošku kazí dojem z lehkosti motorkářského svezení...

A pak jsem objevil firmu KLYMIT a shlédl nějaká videa, kde chlapík z fabriky skáče v botech na karimatce, hozené v ostrém kamení. To mě přesvědčilo, že by mohla něco vydržet. Což po pár sezónách testování můžu potvrdit a spousta lidí po světě má stejný názor. Vážně to funguje. Vyspíte se báječně, i když pod sebou budete mít pytel hrachu.

472c2896a6ff566b92b453ff23908e7c

...Pokud vám milovanou karimatku nezabaví spolucestující děvče. Což se pravděpodobně stane.

Do nabídky Průvodce jsem zařadil výhradně jeden model, který sám používám. Existují ještě o fous menší verze, ale ušetřit půl litru místa za cenu daleko menšího pohodlí mi nedává smysl. Taktéž existuje ještě model s lepší tepelnou izolací (a o dost dražší), ale při motorkářském cestování nepočítám se spaním někde na ledu.

Mám radost, když mi zákazníci píší, jak s nadšením zkouší karimatku v obýváku, za nechápavých pohledů manželek... Zkuste jí taky a už nebudete chtít jinou. Klidně si jí přijďte ke mě zkusit. A pokud s sebou berete nějaké děvče, kterému neumíte odporovat, dejte na slova zkušených, že potřebujete dvě.

Nové zásoby právě dorazily na sklad Průvodce. Takže tudy.

klymit-klymit-static-v-luxe-sleeping-pad-750-gr

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.