BUMOT - vyměňte kufry za brašny za pár vteřin

Pro výrobce kufrů je těžké přijít s něčím revolučním. O to zajímavější je každá zásadní inovace. Výrobce kufrů BUMOT se rozhodl zkombinovat výhody kufrů a brašen v perfektních zavazadlech pro enduro cestovatele. Cordurové branšy, které vyměníte za kufry za několik vteřin. Nebo obráceně.

Co vám nejvíc vadí na všech brašnách? Složité uchycení! Nikoho nebaví brašny k motorce přivazovat několika popruhy. Přečnívajcí popruhy plandají různě kolem sedla a v offroadu jsou za chvíli od bahna. Také byste raději brašny zamkli k motorce stejně jednoduše jako boční kufry? Můžete.

Brašny BUMOT Extremada nasadíte na nosný rám kufrů a zamknete klíčem úplně stejně jako hliníkový kufr. Nepotřebujete žádné redukce, mezikusy nebo extra šikovnost. Vůbec nic. Jenom klíček.

i-2cgQDwk-L

Brašny BUMOT Extremada jsou vyrobeny ze silné cordury, takže hezky drží tvar, i když jsou prázdné. Ačkoli jejich zadní stěna s úchyty na rám je z části hliníková, jsou nepoměrně lehčí, než jakékoli hliníkové kufry. A enduristi dobře ví, že pokud s motorkou praští, brašny výborně fungují jako tlumič nárazu. A hlavně - daleko méně to bolí, pokud jimi dostanete přes nohu, než kdyby vám nohu přerazila hrana kufru.

Brašny se zavírají rolováním jako lodní pytel, mají vodotěsné vnitřní vložky, spoustu drobných chytrých detailů a se čtyřmi vnějšími držáky dvoulitrových lahví mají celkový objem 74 litrů. To je dost na jakkoli dobrodružnou výpravu. Kdyby to náhodou nestačilo, na vnější úchyty můžete připevnit další zavazadla podle libosti.

Více o brašnách naleznete v popisku u prodkutu v eshopu zde. Obvykle jsou skladem a tedy k vidění brašny + vybrané rámy. Ostatní je k dispozici do týdne.

Motorkářův průvodce se stal hrdým výhradním dovozcem BUMOT pro CZ/SK.

Test kufrů začíná v čase 41:41.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.