Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!

Africa Twin 18: Legenda pokračuje

Život, vesmír a vůbec, všechno zjevně běží v různě dlouhých cyklech. Růst a recese, široké kalhoty, muzika z vinylových desek... Viděno optikou běžného života. Úplně stejně tak na alpských průsmycích potkáte jeden rok nejvíc nových Bavoráků GS, další prázdniny je to samá KTM oranžáda a naposledy se bezkonkurenčně nejlíp zatratíte v davu s litrovou Afrikou. Jen ta nutnost nápisu Adventure na válečných barvách jakékoli značky přežije ještě spoustu generací.

Pořízení mojí africké legendy do garáže byla letos vážně shoda okolností a nehledejte v tom žádné hipsterské výkřiky znuděného motorkáře. Podobnou náhodou bylo i první svezení na litrové reinkarnaci legendy z plakátu, motorky geniálně vystavěné čistě podle vize několika marketérů. Původní linie patřičně přibrousíme do lomených tvarů moderní doby, přidáme všeho o trochu víc a můžeme zametat chodníky před showroomy, aby si zákazníci ve frontě nezaprášili sváteční boty.

Geniální. První katalog nové Afriky se mi měsíce válel po stole, na gauči, u postele a promo video jsem sjížděl pořád dokola.

True story.

True Adventure.