Box na nářadí Outback Motortek - univerzál na rozteč Rotopax

3 639,68 Kč 3 008 Kč bez DPH
Obvykle do týdne.
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Hliníkový kastlík pro montáž na vnitřní stranu nosičů kufrů. Rozteče montážních děr odpovídají montáži kanystru Rotopax. Kastlík je kompletně vypolstrovaný pěnovou gumou proti rachtání vložených věcí. Voděodolný, těsněné víko i zámek. 2 verze velikostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkový kastlík pro montáž na vnitřní stranu nosičů kufrů. Rozteče montážních děr odpovídají montáži kanystru Rotopax. Kastlík je kompletně vypolstrovaný pěnovou gumou proti rachtání vložených věcí. Voděodolný, těsněné víko i zámek.

Tento větší model kastlíku je proti prvnímu modelu OM prodloužen, pro montáž na většinu motorek je kvůli místu mezi nosičem a kapotou na vnitřní straně zkosen. Některé ilustrační fotky zobrazují malou verzi kastlíku, pro účely zobrazení způsobu instalace.

Kastlík je ideální pro montáž na nosiče Outback Motortek, kde můžete v posledních verzích využít i výhody posuvné plotny X a pozici kastlíku nastavit podle kapot motorky. Montovat lze dvěma způsoby:

  • kratšími dodanými šrouby přímo na plochu plotny - ideální pokud je plotna montována směrem dovnitř motorky a otevírání kastlíku pak nevadí trubka nosiče
  • delšími dodacími šrouby za použití dodaných distančních podložek - pokud je plotna na starších verzích fixně zvenku, nebo posuvná plotna montována směrem ven - distanční podložky zajistí, že dvířka nezasahují do trubky nosiče.

Kastlík je vyroben z 1,5mm hliníkového plechu. Hrana dvířek je dvojitá, takže je poměrně těžké kastlík zdeformovat. Na dvířkách i v osazení dvířek v kastlíku je lepeno gumové těsnění, které na sebe vzájemně dosedá a kastlík tak činí voděodolným. Zámek je zatěsněn O-kroužkem a krytkou na klíčové dírce.

Plotna X není součástí balení. Můžete ji pořídit jako samostatný produkt a použít pro vlastní nosiče.

  • Největší vnější rozměry: 290mm x 150mm x 80mm - kastlík je lakován matnou černou barvou, na straně montáže k plotně jsou viditelné sváry.

Hmotnost: 0,5kg.

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko. .

 ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.