Vážení zákazníci. Během svátků jsme se rozhodli pro velké úpravy v rámci eshopu a některých kategorií produktů. Pokud něco nemůžete najít, zavolejte, nebo vyčkejte nápravy. Brzy budeme zase připraveni na nadcházející sezonu!
  • 1 z 2
 

Zadní tlumič a pružina Öhlins - BMW R nineT

 

Zadní tlumící a pružící jednotka Ohlins 46 PRCB pro BMW R nineT

Dostupnost Zvolte variantu Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne. Obvykle do týdne.
Váha jezdce
Použití motorky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
34 260 Kč
28 314 Kč bez DPH
   
Značka Öhlins
Kategorie BMW R nineT Roadster
 

Zadní tlumící a pružící jednotka Ohlins 46 PRCB pro BMW R nineT

Nastavitelná komprese, odskok, předpětí pružiny.

Kompatibilní s modely:

  • R NineT Roadster 2014-2016 (Euro 3) bez úprav motorky
  • R NineT Roadster od roku 2017 (Euro 4) a všechny modely R NineT Racer a Pure - montáž pouze po odstranění filtru aktivní uhlí - nádoba na levé straně tlumiče.

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, ani jeho alternativa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.