Bazar - Nosiče brašen Outback Motortek - Yamaha Ténéré 700 / World Raid

Výprodej
–20 %
Bazar - Nosiče brašen Outback Motortek - Yamaha Ténéré 700 / World Raid
–20 % 4 599,21 Kč 3 801 Kč bez DPH
Skladem

Nosiče bočních brašen. Jeden nosič zkušebně namontován na motorku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazar - Nosiče bočních brašen. Jeden nosič zkušebně namontován na motorku. Otlačení od hlavy šroubu na místě uchycení k motorce.

Možné minimální oděrky od skladování v polici. Obsahuje nerozbalenou originální montážní sadu šroubů, distančních podložek atd.

Konstrukce není symetrická, nosič na straně výfuku je více vzdálen od středu motorky.

 

Ideální pro boční brašny Enduristan Monsoon 3 nebo Kriega OS 32 / Kriega OS 22.

K nosičům lze dokoupit vnitřní plotny "X" pro uchycení boxu na nářadí nebo kanystru.

Instalace nosičů

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich evropská alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.