Bazar - KTM 1290 Super Adventure – Černé spodní padací rámy Outback Motortek

Výprodej
–25 %
Bazar - KTM 1290 Super Adventure – Černé spodní padací rámy Outback Motortek
–25 % 6 030,64 Kč 4 984 Kč bez DPH
Skladem

Vystavený kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazar - vystavený kus padacích rámů, rozbaleny některé montážní prvky - zkoušeli jsme kompatibilitu s motorkou opatrnou montáží středního dílu - minimální otlačení od šroubu, drobné oděrky od skladování. Trubkové díly bez poškození laku. Kompletní balení nerozbalených šroubků. Po instalaci nikdo nepozná rozdíl od nového dílu.

Černá barva.

Spodní padací rám pro novou KTM 1290. Mnohem pevnější a odolnější, než originální díl. Otestováno mnoha crash testy.

Ručně MIG svařováno z 22m trubek se stěnou 2mm.

Kompatibilní s modely KTM 1290 Super Advneture R/S 2021, 2022.

Testování pádem:

Instalace spodních rámů:

Instalace horních rámů:

 

Upozornění: Součástí zboží jsou vždy pouze produkty a jejich součásti, potřebné pro montáž, výslovně uvedené v názvu nebo popisu produktu. Přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní a zobrazují doporučenou instalaci nebo použití produktu na vzorovém motocyklu. Pokud není výslovně uvedeno jinak, součástí produktu nejsou ostatní vyobrazené položky - zejména motocykl a jeho další příslušenství. Produkty doporučujeme instalovat pouze kvalifikovaným technikem, ideálně autorizovaným servisem vašeho motocyklu. Pokud není v popisu výrobku nebo v návodu k obsluze výslovně uvedeno jinak, k produktům není dodáván ATEST 8SD, TUV, ani jejich alternativa. Produkty jsou určeny pouze pro použití mimo provoz na pozemních komunikacích. Použití na pozemních komunikacích činíte na vlstní riziko.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.